ZAMIRA Pilawa
Dodane przez admin dnia Listopad 16 2012 15:07:57
ZAMIRA Pilawa

Młodzieżowy Champion Polski
     
Imię domowe:   Mira
Data urodzenia:   17.02.2012
Wzrost:   29 cm
Hodowca:   Kazimierz G. Grobelny - Hodowla "Pilawa"
Właściciel:   Kazimierz G. Grobelny - Hodowla "Pilawa"
Mioty:   Miot "E"   Miot "I"   Miot "L"   Miot "S"


RODOWÓD:
 Ch. PL., Mł. Ch. PL.
 KAFR AL SHEIKH Chernaya Liniya
 JCh RUS, UKR, Ch RUS
 Joker Show EURO STYLE
 JCh RUS, Ch RUS, GEO,
 AZE, DEU

 NERO vom Schlumpfenland
 Bundensieger 2005
 OSKAR vom Kosslbachtal
 AKITA vom Schlumpfenland
 JCh RUS, Ch RUS, RKF
 Joker Show BLACK FERRARI
 Ch FIN
 Pinserella's CEDRIK
 Ch RUS
 Joker Show ZLATO SKIFOV
 JCh UKR, Ch UKR, 2x BJ,
 3xBISJ, BIS-IV,
 Winner Club PL 2010

 Dusha Moya TIARA
 Ch. MDA, UKR, BIG,
 2xBIG-III, 7xBJ,
 9xBOB, 18xCAC,
 4xCACIB, CCC,
 5xJCH, 5xR.CACIB

 Dusha Moya ZHIGOLO
 Ch. UKR, 3xCW, BOB,
 CACIB, 3xCAC

 AMIR Me Beit Hamaayan
 2xBOB, 2xCAC
 KETER Me Beit Hamaayan
 JASMIN Me Beit Hamaayan  Ch. INT, ISR
 ZAMIR Me Beit Hamaayan
 HEMDA Me Beit Hamaayan
 Mł. Ch. PL., Ch. PL.
 Mł. Zw. Kl. 2009

 FELICITA Girgzdantis Suolas
 RUS JCH, CH RUS,
 MDA, SL, LT, EST,
 Baltic Winner 2008

 TAVOR Me Beit Hamaayan
 ROM JCH, CH ISR, CY, NORW
 ESEK Me Beit Hamaayan
 Int CH, ISR-CH,
 EUR.W-2001 TI.V.W-2001

 RECHES Me Beit Hamaayan
 ISR CH
 PEER-LI Me Beit Hamaayan
 ISR CH
 NIMIT Me Beit Hamaayan
 ISR CH
 ZAMIR Me Beit Hamaayan
 GDIT Me Beit Hamaayan
 LT JCH, CH LT, RUS,
 Baltic Junior Winner '05

 Slavjanka PRIMAVERA
 CH RUS RKF BLR
 Slavjan ALMAZNAYA KROSHKA
 INT CH, CH RUS, GRAND,
 RKF, GEO, BLR,
 CW RSPU, EUW

 ZAYIT Me Beit Hamaayan
 INT CH, CH RUS, RKF,
 GEO, BLR, LIT, EST,
 ICW, CW

 GURIT Me Beit Hamaayan
 CH ISR, UZB
 Slavjanka KALINKA
 INT CH, CH RUS, GRAND,
 BLR, EST, ISPU,
 EUJW, CW

 Slavjan BENEFISE
 INT CH, CH RUS, RKF, GEO,
 BLR, LIT, EST, ICW, CW

 GURIT Me Beit Hamaayan


WYSTAWY:
 Data  Miejsce  Ranga  Klasa  Sędzia  Ocena - tytuły
 10.06.2012  Kalisz  Krajowa  Baby  Piotr Król /PL/  Wybitnie ob. 1, Najl. Baby w Rasie
 21.10.2012  Poznań  Krajowa  Szczeniąt  Andrzej Kaźmierski /PL/  Wybitnie ob. 2
 14.04.2013  Częstochowa  Krajowa  Młodzieży  Dorota Pawlikowska-Rosół /PL/  Doskonała 2
 28.04.2013  Opole  Międzynarodowa  Młodzieży  Krystyna Opara /PL/  Doskonała 1, Zw. Młodz.
   2.06.2013  Leszno  Międzynarodowa  Młodzieży  Janusz Opara /PL/  Doskonała 1, Zw. Młodz.
   9.06.2013  Kalisz  Krajowa  Młodzieży  Jadwiga Niciewicz /PL/  Doskonała 1, Zw. Młodz., Najl. Jun. w Rasie
 14.07.2013  Warszawa  Międzynarodowa  Pośrednia  Siergiej Slukin /UA/  Doskonała 2